Blog Archives

Mednarodni miting START’17 v Kranju

V soboto 14.10. se je Plavalni klub Neptun Celje z vsemi tremi tekmovalnimi ekipami udeležil mednarodnega mitinga v Kranju. Tekme se je udeležilo 508 plavalcev iz Hrvaške, Italije, Srbije, Makedonije in Slovenije, od tega kar 48 modrih plavalcev, ki so si priplavali 39 medalj in kopico osebnih rekordov.

El...

Uradne ure so v pisarni kluba (1. nadstropje bazena Golovec)  vsak torek od 17.00 do 18.30 ure. Vabljeni!

Članarina se plačuje za tekoči mesec. Plačate po izstavljenem računu 15. v mesecu  na transakcijski račun št. SI56 6100 0001 4465 375.

Mesečni prispevek za aktivne člane (vsi člani kluba, ki so prijavljeni kot aktivni tekmovalci na PZS) znaša 55,00 € vsak mesec, razen avgusta, ko znaša 25,00 €. Za selekcijo znaša 45,00 €, za rekreacijsko plavanje (tri krat tedensko) 45,00 €,  za nadaljevalno plavalno šolo (tri krat tedensko) 45,00 € in za začetno plavalno šolo (dva krat tedensko) 40,00 €.

Vsak prvi otrok v družini plača polno ceno, drugi otrok ima 20% popust, tretji 30% popust itd.

Samo v primer...

Za nami so vsa tri letna prvenstva Slovenije in skupno odprto prvenstvo Slovenije in Hrvaške. Modri plavalci so se nad vse izkazali, saj so osvojili kar 41 medalj, 20 zlatih, 9 srebrnih, 12 bronastih. Prav je, da se jih še enkrat spomnimo.

LETNO ODPRTO ZDRUŽENO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA KADETE, MLADINCE IN ČLANE, KRANJ 2017

ČLANSKA KATEGORIJA

Anemari Košak zlata na 50 m hrbtno in srebrna v absolutni kategoriji v tej disciplini.

ŠTAFETA ABSOLUTNO

Zala Bornšek, Saška Podpečan, Aja Emma Wesenschegg, Anemari Košak b...

S petimi finalnimi nastopi v najhitrejši disciplini na 50 m prosto za ženske se je danes v Kranju za modre končalo Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije za kadete, mladince in člane.
Tudi zadnji, četrti dan, so Aja Emma, Iza, Saška, Katja, Anemari, Taja, Nuša, Zala, David, Oskar, Leon, Mitja in Jan odlično zastopali modre, popravljali svoje osebne rekorde in si priplavali 6 popoldanskih finalnih nastopov.
Iza Vodenik je na 100 m delfin osvojila zlato medaljo, na 50 m prosto pa je v mladinskem finalu osvojila odlično 6 mesto.
Anemari Košak je v članski kategoriji na 50 m prosto osvojila bronasto medaljo.
Aja Emma Wesenschegg je na 50 m prosto v kadetskem finalu osvojila 1 mesto.
Zala Bornšek je na 50 m prosto v mladinske finalu osvojila 7. mesto.
Saška Podpečan je na 50 m p...

Že v dopoldanskem delu so kadetinje v postavi Taja Gerčer, Iza Vodenik, Saška Podpečan In Aja Emma Wesenschegg osvojile bron v štafeti 4×50 m mešano.
Odlične nastope so plavalci nadaljevali v finalih.
Zlata na 100 m hrbet v članski kategoriji Anemari Košak.
Zlata kadetinja na 50 m delfin Iza Vodenik.
Bronast kadet na 200 m prosto Mitja Horvat.
Odlično so v finalih z osebnimi rekordi nastopili Saška Podpečan in Aja Emma Wsenschegg na 200 m prosto, Taja Gerčer in Leon Ljubec Zejko na 100 m hrbtno in Jan Gerčer na 50 m delfin.
Dobro so jutranje kvalifikacije odplavali Zala Bornšek, Katja Petrič, Nuša Brodej, Oskar Pirc Kolar in David Videnšek vendar bili prekratki za finale.
Čestitke vsem.

1 2 3 4

Kadetska štafeta v disciplini 4×50 m prosto je osvojila naslov državnih prvakinj v postavi: Iza Vodenik, Taja Gerčer, Saška Podpečan in Aja Emma Wesenschegg in za las zgrešila državni rekord.

Prav tako so blestele punce na 4×50 m prosto v absolutni kategoriji in osvojile 3. mesto v postavi Zala Bornšek, Saška Podpečan, Aja Emma Wesenschegg in Anemeri Košak.

Plavali pa smo še v sedmih popoldanskih finalih in sicer: Mitja Horvat 2. mesto na 800 prosto, Iza Vodenik 2. mesto na 100 prosto v B finalu, Saška Podpečan 4. mesto na 100 m prosto, Aja Emma Wesenschegg 5. mesto na 100 prosto, Zala Bornšek 4. mesto na 100 m prosto in Iza Vodenik 4. mesto na 50 m prsno.

Izboljšane osebne rekorde pa so danes zabeležili: Jan Gerčer, Katja Petrič, Nuša Brodej, Leon Ljubec Zajko, Oskar Pirc ...

Danes se je začelo odprto združeno prvenstvo Slovenije. Od vseh 36 prijavljenih klubov je 24 slovenskih klubov, 6 irskih klubov, 2 madžarska kluba, 2 makedonska kluba in 2 turška kluba.
V predtekmovanjih so modri priplavali 6 finalnih nastopov.
Že šestič je Anemari Košak obranila naslov državne prvakinje na 50 m hrbtno, v absolutni kategoriji pa je prav tako na 50 m hrbtno osvojila 2. mesto.
Mitja Horvat je v finalu priplaval 3. mesto na 400 m prosto.
Taja Gerčer je blestela v B finalu na 50 m hrbtno in osvojila 1.mesto.
Ostali finalni nastopi: Jan Gerčer 8. mesto 50 m hrbtno, Saška Podpečan 5. mesto na 400 m prosto, Aja Emma Wesenschegg 8. mesto prav tako na 400 m prosto.
Odličen nastop pa so pokazale punce v štafeti 4×100 m prosto in osvojile 2...

V petek 28.7. smo končali z letno sezono plavalne šole Neptunček. Hvala vsem za udeležbo in vabljeni, da se nam pridružite v novi sezoni, ki bo potekala na zimskem bazenu Golovec od oktobra 2017 dalje.

Zadnji dan državnega prvenstva za dečke in deklice smo zaključili še z eno zlato medaljo.
Jutranje kvalifikacije in enormna želja po uspehu je prinesla kar 6 finalnih nastopov in obilico osebnih rekordov.
Začeli smo z jutranjo štafeto 4×50 m prosto mix in osvojili kar nepričakovano 2. mesto v postavi: Maks Jereb, Hana Podbregar, Jan Vodenik in Lena Bornšek.
Popoldanska finala so prinesla zlato odličje Hani Podbregar in s tem naslov državne prvakinje na 100 m prosto, Maks Jereb je v finalnem nastopu na 100 m zasedel 5. mesto, Lena Bornšek je na 100 m prosto v B finalu zasedla 1. mesto, na 100 m prsno pa je zasedla 8. mesto, Jan Vodenik je na 100 m prosto v B finalu zasedel 8. mesto ter 6. mesto na 100 m prsno.
Svoje osebne rekorde pa so izboljšali: Špela Oblak, Maja Špegelj, Než...

Tudi danes so se MODRI plavalci izkazali, jutranje kvalifikacije so bile več kot uspešne. Naši plavalci so si priplavali lepo število finalnih nastopov in osebnih rekordov.

Po popoldanskih finalnih nastopih so si rezultati sledili takole:

Hana Podbregar je osvojila naslov državne prvakinje na 50 m prosto in srebro na 200 m prosto, Maks Jereb je osvojil 3. mesto na 50 m prosto in 6. na 200 m prosto, Lena Bornšek je bila 4. na 50 m prsno in Jan Vodenik 7. mesto prav tako na 50 m prsno.