Blog Archives

OBVESTILO – Plavalna šola Neptunček

V petek 26.7. smo končali z letno sezono plavalne šole Neptunček. Hvala vsem za udeležbo in vabljeni, da se nam pridružite v novi sezoni, ki bo potekala na zimskem bazenu Golovec od oktobra 2019 dalje.

3. dan Državnega prvenstva za dečke in deklice ponovno obarvan z medaljami.

Zadnji dan sta Neptunu priplavala medalje Sebastjan Jug z 2. mestom na 100 m prosto in Gašper Pevec z 2. mestom na 100 m prsno.

Finalne nastope so si priplavali Laura Knez, Staša Jezovšek Špiljar in Izabela Pakiž Rumpf.

Modri so na tem prvenstvu osvojili skupno 6. mesto.

Čestitke vsem modrim plavalcem za uspešno državno prvenstvo! Čestitke tudi trenerju Robertu in trenerju Francu.

1 2 3 4

Tudi drugi dan državnega prvenstva je bil zelo uspešen za Neptunove plavalce.

Medalje sta si priplavala:
Sebastjan Jug, 2. mesto na 200 m in 50 m prosto in
Gašper Pevec 3. mesto na 50 m prsno ter 400 m mešano.

Poleg medalj so si finalne nastope priplavale še Staša Jezovšek Špiljar, Laura Knez in Izabela Pakiž Rumpf.

Čestitke vsem medaljistom, finalistom in vsem ostalim za osvojene osebne rekorde.

1 2 3 4 56 7 8 9

Danes se je pričelo državno prvenstvo za dečke in deklice. Del 2. in 3. ekipe se za modre barve bori v Ravnah na Koroškem. Plavalci, ki se borijo za medalje in osebne rekorde so: Sebastjan Jug, Gašper Pevec, Tim Vasle, Domen Vihernik, Luka Štrukelj, Jakob Lesjak, Izabela Pakiž Rumpf, Laura Knez, Staša Jezovšek Špiljar, Iza Slivnikar Ocvirk, Tia Perc, Pia Krajinović in Rebeka Bolha Stoisavljevič.

Danes sta na prvenstvu po rezultatih izstopala Gašper in Izabela. Gašper si je priplaval naslov državnega prvaka na 200 m prsno, Izabela pa 2. mesto v isti disciplini.

Finalne nastope so si še priplavali: Staša, Laura in Sebastjan.

Čestike vsem medaljistom, finalistom in vsem ostalim za osebne rekorde.

1

Z drugim dnem se je končalo ekipno in posamično državno prvenstvo za mlajše dečke in mlajše deklice.

Današnji medaljisti in prejemniki diplom:
Julijan Pevec 1. mesto 50 m prsno, 1. mesto 200 m prsno, 2. mesto 200 m hrbtno
Vid Čujež 2. mesto 100 m prsno
Hanna Naya Hušić 3. mesto 200 m prsno

V ekipnem seštevku je PK Neptun osvojil pokal za končno 5. mesto med 26 klubi, k temu pa so s svojim rezultati, poleg medaljistov, prispevali še:
Jakob Brodej , Arne Kovačič, Filip Bratina, Tian Zupanič, Anže Špegelj, Nik Perc, Miha Čujež, Teo Jezovšek Špiljar, Jon Kočevar, Aljoša Vihernik, Nejc Šetina, Martin Fošnarič, Elina Bratina, Zala Valek, Gaja Plevnik Ivanuša, Taya Čanžek, Taja Pecelj in Lui Uplaznik Sunarić.

Čestitke vsem plavalcem in trenerjem Robertu Kekcu, Fra...

Danes se je začelo državno prvenstvo za mlajše dečke in mlajše deklice v Kranju.
Neptun nastopa na državnem prvenstvu zelo konkurenčno s kar 21 plavalci.

Tekmovanje se je začelo s podelitvijo najboljšim v seštevku osmih razvojnih pokalov, ki so se odvijali skozi celotno plavalno sezono. Pevec Julijan je tako zbral 243 točk in osvojil pokal za drugo mesto. Filip Bratina je zasedel 5. mesto, Arne Kovačič in Gaja Plevnik Ivanuša sta zasedla 13. mesto in Hanna Naya Hušić, ki je zasedla 16. mesto.

Rezultati na državnem prvenstvu pa so si sledili takole:

Julijan Pevec 3. mesto 50 m hrbtno, 1. mesto 100 m prsno, 3. mesto 100 m hrbtno

Osebni rekordi:

Jakob Brodej , Arne Kovačič, Filip Bratina Tian Zupanič, Anže Špegelj, Nik Perc, Miha Čujež, Teo J...

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da v petek 31.5., plavalna šola Neptunček končuje z vadbo v bazenu Golovec. S ponedeljkom 10.6. pa začnemo z vadbo na letnem kopališču Celje (Ljubljanska 41). V primeru slabega vremena tisti dan plavalni tečaji odpadejo.

Obveščamo vas, da v času prvo majskih praznikov, vadba za vse skupine plavalne šole Neptunček ODPADE od ponedeljka 29.4. do petka 3.5.2019.

Obveščamo vas, da v ponedeljek 22.4.2019, vadba za vse skupine plavalne šole Neptunček ODPADE.

ki bo dne 28.3.2019, ob 17:15 uri, v prostorih Fakultete za Logistiko (predavalnica P101 – 1. nadstropje) na lokaciji Mariborska c. 7, Celje.
Na letno skupščino so vabljeni vsi člani* Plavalnega kluba Neptun Celje.